Rádio
Zapnout Megarádio
Reklama

674
Facebook
Sdílejte nás
Tweet
©
2007 MEGADETH.CZ
Webmaster . Milan Dotlačil a Kropis
Moderátor . Kropis

Návštěva ve studiu

Komentáře: 0 • Autor: Adminmd • 12.01.07 - 22:46 Návštěva ve studiu
Dave Mustaine přivítal deset vybraných členů Megadeth Fan Clubu a Ti ho navštívili ve Studiu Sarm, kde se právě dokončuje nahrávání připravovaného alba United Abomination.

K tomuto dni Dave napsal fanouškům:

[list:fb96995f39]Nebude to trvat dlouho a od našich návštěvníků uslyšíte o dnešní návštěvě. Rád bych vám řekl, že tohle nahrávání bylo opravdu vzrušující. Děkuji Andy Sneap za příjemné zakončení nahrávání; Ani si nepamatuji kdy jsem si nahrávání tak užil. Je rychlý, heavy, melodický a samozřejmě kontroverzní, stejně jako chytlavé s některými nečekanými motanci. Děkuji všem technikům na tomto albu; Lance, Jeff, Kieran, Ken, Chase, Andy, a kdokoli další koho jsem mohl zapomenout. Děkuji co-producentům Jeff and Andy, a studiu Sarn Hook End, Steak House, Big Fish, a Backstage Productions.

A můj partner Glen Drover, určitě nechá zapomenout některým z Vás, některé - né li všechny předchozí kytaristy. Samozřejmě, já vím že tu jsou někteří kdo mají raději minulost a rozhodli se v ní žít, já ale ne.

Když poslouchám mého baskytaristu James Lomenza a mého bubeníka Shawn Drovera, po několika letech jsem opět uvnitř uspokojený. Všichni se navenek můžeme usmívat, ale tenhle projekt mě uspokojil a uvnitř jsem naprosto uspokojen.

Věřím, že dnešní den si 10 lidí bude pamatovat celý život. Já určitě ano. Brzy se od nich určitě dovíte názor na nové skladby, až se budou chtít rozdělit o jejich zážitky. A mají k tomu i mé svolení.

Rád jsem je tu viděl, dost jsem jich znal, ale rád jsem je měl všechny. Takže je teď na nich, deseti členům Megadeth Fan Clubu, kteří vyhráli, jestli se s Vámi o zážitky rozdělí a nebo ne.

Teď už jsem připraven hrát poslední dvě sóla na tomto albu. Potom už to bude v jiné moci a mi uvidíme, jestli jsme Vám přinesli další veledílo, anebo ne a nezbude než se zakousnout do rtů.

Seznam skladeb, které jsme dnes hráli:

Sleepwalker
United Abominations
Burnt Ice
Never Walk Alone
Amerikhastan

Pracuji momentálně na posledních zpěvech na “*** ****** **** *****”, a budu dělat sóla pro “Sleepwalker” a “Never Walk Alone.”

A těm deseti, kteří mě dnes navštívili, děkuji za Vaši podporu, bez toho jak dlouho jste fanoušky, protože teď máme prostě tenhle moment, že? A dejte nám prosím vědět, že jste se bezpečně vrátili domů.[/list:u:fb96995f39]