Rádio
Zapnout Megarádio
Reklama

530
Facebook
Sdílejte nás
Tweet
©
2007 MEGADETH.CZ
Webmaster . Milan Dotlačil a Kropis
Moderátor . Kropis

MEGADETH SOUTĚŽ, VÁNOČNÍ PŘÁNÍ

Komentáře: 0 • Autor: Adminmd • 27.10.05 - 22:33 MEGADETH SOUTĚŽ, VÁNOČNÍ PŘÁNÍ

Tento rok Vám Megadeth přináší poprvé soutěž Vánoční přání! Díky populárnímu neoficiálnímu tématu na fóru z minulého roku, jsme tentokrát připravili několik cen pro vítěze!


První cena: Dave Mustaine, Vám osobně zavolá přesně o vánocích. Jeden rok plné členství* v Megadeth Fan Clubu. Samozřejmě, Tvé vánoční přání podepíší všichni členové Megadeth a bude rozeslána všem členům MegaFanClubu a přátelům Megadeth!

Druhá cena: Greatest Hits Tričko a CD s Bonus DVD

Třetí cena: Pár vyšívaných náramků (pozn. prvděpodobně potítka na ruce) s logem Megadeth.

První tři výherci, vybere Megadeth a prvního potom Dave Mustaine. Pamatujte, že sám Dave si může všimnout Vašeho talentu a možná, zrovna jako náš kamarád Mike Learn, budete Vy pracivat na dalším obalu na novém albu!

Vánoční přání, by mělo být přibližně 8" X 5" (20cm X 12cm), obrázek a nezáleží bude-li na výšku nebo na šířku. Může být ručně malovaný anebo v kterémkoliv formátu, photoshop atd. Musíte ale mít uloženou kopii v 300DPI rozlišení na poslání v případě, že budete výtěz. Přání výherce musí být tisknutelné v této kvalitě. Ručně malovaná přání jsou vyjmuta z tohoto pravidla, ovše musí být v té nejlepší kvalitě. Veškerá přáníčka však zasílejte v menší kvalitě a rozlišení. Můžete zaslat tolik přáníček, kolik chcete.

Pokud potřebujete vysoce kvalitní logo Megadeth pro Vaší práci, stáhněte si tento 6MB .psd soubor oficiálního loga v chromové barvě http://www.megadeth.com/_logo/megadeth_logo_chrome_huge.psdTADY

Všichni fanoušci Megadeth jsou vítání zaslat tato vánoční přáníčka. Ale jen členům fan clubu a našim přátelům, bude zaslán e-mailem podepsaný vítězný kousek.
Pokud nejste ještě členem MegaFanClubu! http://megafanclub.megadeth.com/Přidej se zde

Soutšž je nyní otevřená a končí o půlnoci v USA Pacific Time, pondělí, 7. listopadu.
E-mail webmaster@megadeth.com Do Předmětu nezapomeňte napsat "CONTEST" a přiložit soubor s vánočním přáním.

Hodně štěstí!* Roční členství ve Fan clubu Megadeth zahrunuje: přístup na Internetové stránky Fan clubu, Meet/Greet (potkej/pozdrav) možnost setkat se s Megadeth, Megadeth tričko, Akustický Bootleg CD, Podepsanou fotografii 8x10, Dopis od Davea, a laminátovou kartičku člena.
Pokud jste již členem a vyhrajete, budete odměněny dalším rokem členství zdarma s podobným anebo lepším obsahem.! Přesný obsah druhého roku členství, ještě není znám.