Autor Zpráva

<  MEGA : pokec  ~  MTV2 Headbangers Ball

adminmd
Zaslal: 25.08.2005 17:46:28 Citovat
Site Admin Založen: 7.1.2005 Příspěvky: 1072 Bydliště: Praha
Diskuze ke článku:

MTV2 Headbangers Ball

Naposledy upravil adminmd dne 25.08.2005 23:16:57, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
adminmd
Zaslal: 25.08.2005 17:58:07 Citovat
Nevíte někdo jestli dávají tyhle stejné pořady taky u nás na českém MTV. Já totiž MTV nemám a protože tam hrajou spíše měkárny (co měkárny, to by ještě šlo, ale ten hip f* hop atp Rolling Eyes ), tak asi mít nebudu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
extradrson
Zaslal: 25.08.2005 18:54:00 Citovat
Droogie Založen: 23.1.2005 Příspěvky: 579 Bydliště: Ostrava
to pochybuju. KOnečně ... měl jsem doma očko TV a vysral sem se na to, nebot ceske hudebni kanaly nebudou top prave orech...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
adminmd
Zaslal: 25.08.2005 23:37:30 Citovat
Dal jsem ten pořad vyhledávat na netu v TV progranu a nic to nenašlo. Znám někoho kdo je v US, zkusím se zeptat jestli by to nenahrál.

Co se Óčka týče, bývalo to lepší, hráli tam zkoro všechno, moc se to neopakovalo. Teď je to dost slabé. Občas se dá kouknout na nějaký ten koncert, anebo popalmanach, obšas na den s... ale jinak když jdou normálně klipy tak nic moc, nuda. Metalové pořady mají myslím dva, jenže až pozdě večer a navíc to je spíš blak nebo death nebo jak se tomu říká a to taky moc nemusím. Proč sakra není nějakej pořad kde hrajou normálně: Megadeth, Maiden, Queensryche, Ozzy, Fauth No More, SOAD, Grip Inc. a prostě hezkej melodickej a promakanej hard rock a heavy metal. A přitom je spousta skupin, který hrajou dobře. Mám nahraný od kamaráda z nějaké zahraniční stanice asi 4 hodiny perfektní hudby, bohužel interprety neznám, ale je jasný, že se dobré hudby dá vysílat spousta. No tak díky že jste si ti přečetli a teď hurá k CD přehrávači vylepšit si náladu nějakým pěkným nářezem. Co třeba Holy Wars.............
extradrson
Zaslal: 26.08.2005 09:38:59 Citovat
Droogie Založen: 23.1.2005 Příspěvky: 579 Bydliště: Ostrava
to je presne ono. Myslim, ze nejůlepsi co muzhem udelat je skupovat a postahovat koncerty co se nam libi a postet si je. Na ocku nam to nedaj...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1
Přidat nové téma

Přejdi na: